Misija

Mūsu misija ir veidot skaistāku pasauli un laimīgākus cilvēkus.

Mēs nevaram padarīt pasauli skaistāku vienā mirklī, bet varam sākt ar katru mūsu klientu, padarot viņu pasauli skaistāku, veselīgāku un laimīgāku.

Mums rūp apkārtējā vide šodien un rūp arī tā, kuru atstāsim saviem bērniem. Tādēļ sākam jau tagad, lai mūsu bērniem harmoniska dzīves vide un energoneatkarība būtu ikdiena. Mēs ticam, ka mūsu nākotne būs vēl skaistāka, brīvāka, ja laicīgi sapratīsim, kur ved taisnleņķa domāšana dzīvojot kantainās mājās un atkarība no ārvalstu energokompānijām.

Mums ir iespēja dzīvot skaistās, veselīgās un harmoniskās kupola mājās un enerģiju ražot pašiem no ekoloģiskiem resursiem, jo ticam, ka cilvēce degradācijas ceļa vietā izvēlēsies attīstību.

Zemestrīču droša māja

Reizēm cilvēki jautā par kupola izturību, tādēļ pievērsīšos šai tēmai padziļinātāk ar piemēriem no prakses pasaulē.

Kupols, pateicoties savai formai ir īpaši izturīga konstrukcija, ko ir apliecinājuši daudzi piemēri pasaulē. Tie ir kupoli, kuri veiksmīgi pārcietuši piemēram zemestrīces un spēcīgas viesuļvētras, kas mājai ir milzīgs pārbaudījums.

Kā zināms, tradicionālām, kantainām mājām šādos apstākļos (un ne tikai šādos) bieži iebrūk jumti vai pat sabrūk to sienas.

Aicinu noskatīties video, kurā kupola konstrukcija tiek testēta, uz ļoti jaudīgu zemestrīču iedarbību

Telpa un cilvēks

Cilvēces racionalizācija mūs ir aizvedusi līdz taisnleņķa domāšanai un no proporcijām, kuras kādreiz būvniecībā bija ikdiena, līdz metramēram, kurā šo proporciju vairs nav. Tas ir vēl viens izskaidrojums harmoniskajai sajūtai atrodoties kupolā, jo tas ir ne tikai absolūti proporcionāls, bet tajā ir vesels proporciju orķestris.

Gan cilvēkam gan telpai ir sava rezonanse un cilvēks atrodoties telpā ir mijiedarbībā ar to. Kantaina telpa, kura veidota pēc metramēra rada disonansi… savdabīgu troksni, kas rezonējot ar cilvēku ir kā divas savā starpā nesaskaņotas stīgas.

Šī nesaskaņoto stīgu rīvēšanās cilvēkā rada enerģijas noplūdi, kurai kā viena no sekām ir nogurums, bet mēs jau kopš dzimšanas esam raduši pie šīm sajūtām, dzīvojot kantainā vidē un esam to bez savas izvēles pieņēmuši par normu un bieži to mēģinām attaisnot.. bet tikai pieraduma dēļ.

To starp kupola forma.. par to pilnīgāka ir tikai lode.. kupolā proporcijas rada tādu kā proporciju stīgu orķestri, kurš harmoniski skan kopā ar cilvēku. Tā ir harmoniska telpas un cilvēka mijiedarbība, kas būtībā ir labklājību veicinoša vide.

p.s.

Paldies Sarmītei Makarovai no mandalupasaule.lv par mandalas zīmējumu, kurš manuprāt lieliski attēlo kupola enerģētiku.

Pirmsākuma harmonija

Bieži pieminu kupola harmonizējošo efektu. Esmu šo sajūtu tik spēcīgi sajutis un ļoti vēlos to palīdzēt sajust arī citiem. Tiem, kuri ir ieraudzījuši, ka izvēle ir mūsu rokās nevis apstākļu radīta. Tiem, kuri vēlās būt laimīgi un nesamierinās ar apstākļiem, kuri to nenes.
Arī tiem, kuri ir apjautuši Radītāja spēku sevī..

Cauri meklējumiem kā izskaidrot kupola harmonisko fenomenu, esmu sapratis, ka atbilde nav dažos vārdos ieliekama un iespējams, ka daudzi no vārdiem, kuri to īsumā varētu izskaidrot vēl nav radīti.. bet apjaust mēs to varam un jo vairāk apjautīsim jo izteiktāka veidosies mūsos bilde par harmonisku dzīves vidi.

Mēs visi esam veidojušies un nākuši no mātes ķermeņa, tādēļ mūsu zemapziņas dzīlēs ir iekodēta uztvere par sfērisku vidi kā augstāko komforta un drošības telpu.

Šis laiks, kuru mēs esam pavadījuši mātes ķermenī mums ir īpaši svarīgs, jo tas ir mūsu šīs fiziskās dzīves pirmsākums. Atrodoties šajā absolūti harmoniskajā vidē mēs dzirdam un jūtam kas notiek apkārt. Lai arī tas ir zemapsinīgs process, tam ir ļoti spēcīga ieteikme.

Atceros, kad vēl vidusskolas gados par to domājot spriedu, kad gaidīsim mazo nākam pasaulē, spēlēšu viņam ģitāru ) ģitāra bija un ir man ļoti tuvs instruments. Tagad esmu sapratis, ka ne jau tikai ģitārā un mūzikā ir tā lieta, bet gan pozitīvajās emocijās un mīlestībā kuru raidam uz apkārtējiem, uz pasauli gan ārējo gan iekšējo..

Ienākot šinī pasaulē daudzi no mums šo harmoniju zaudē. Mēs par to aizmirstam.
Kad mēs sajūtam kaut daļiņu no šīs harmonijas vai kaut vai par to vairāk padomājam, mums ir iespēja atkal vismaz nedaudz sajust šo sajūtu. Tā ir laimīga sajūta – iekšējas harmonijas sajūta.

Kupola formas māja - Dome of a home

Kupolu ceļš

Pirms nu jau vairāk kā septiņiem gadiem ieraudzīju pirmo kupola formas dzīvojamo māju. Tā bija kādas Floridā būvētas mājas fotogrāfija. Iespaids bija tik spēcīgs, ka pat sajutu kā tas ir dzīvot kupolā – izteikti pozitīva harmoniska sajūta.

Uzreiz sapratu, ka māja, kurā vēlos dzīvot ir kupols! Nevilcinoties sāku meklēt, kādas vēl pasaulē ir būvētas kupola formas mājas un izrādījās, ka šī tendence jau kādu laiku bija augusi. Atradu ne vienu vien dzīvojamo kupolu, kas bija ļoti priecīgs fakts!

Radās pirmās idejas, un strauji veidojās mana nākotnes vīzija saistībā ar kupoliem.

Tā sākās mans kupolu ceļš..