Pirmsākuma harmonija

Bieži pieminu kupola harmonizējošo efektu. Esmu šo sajūtu tik spēcīgi sajutis un ļoti vēlos to palīdzēt sajust arī citiem. Tiem, kuri ir ieraudzījuši, ka izvēle ir mūsu rokās nevis apstākļu radīta. Tiem, kuri vēlās būt laimīgi un nesamierinās ar apstākļiem, kuri to nenes.
Arī tiem, kuri ir apjautuši Radītāja spēku sevī..

Cauri meklējumiem kā izskaidrot kupola harmonisko fenomenu, esmu sapratis, ka atbilde nav dažos vārdos ieliekama un iespējams, ka daudzi no vārdiem, kuri to īsumā varētu izskaidrot vēl nav radīti.. bet apjaust mēs to varam un jo vairāk apjautīsim jo izteiktāka veidosies mūsos bilde par harmonisku dzīves vidi.

Mēs visi esam veidojušies un nākuši no mātes ķermeņa, tādēļ mūsu zemapziņas dzīlēs ir iekodēta uztvere par sfērisku vidi kā augstāko komforta un drošības telpu.

Šis laiks, kuru mēs esam pavadījuši mātes ķermenī mums ir īpaši svarīgs, jo tas ir mūsu šīs fiziskās dzīves pirmsākums. Atrodoties šajā absolūti harmoniskajā vidē mēs dzirdam un jūtam kas notiek apkārt. Lai arī tas ir zemapsinīgs process, tam ir ļoti spēcīga ieteikme.

Atceros, kad vēl vidusskolas gados par to domājot spriedu, kad gaidīsim mazo nākam pasaulē, spēlēšu viņam ģitāru ) ģitāra bija un ir man ļoti tuvs instruments. Tagad esmu sapratis, ka ne jau tikai ģitārā un mūzikā ir tā lieta, bet gan pozitīvajās emocijās un mīlestībā kuru raidam uz apkārtējiem, uz pasauli gan ārējo gan iekšējo..

Ienākot šinī pasaulē daudzi no mums šo harmoniju zaudē. Mēs par to aizmirstam.
Kad mēs sajūtam kaut daļiņu no šīs harmonijas vai kaut vai par to vairāk padomājam, mums ir iespēja atkal vismaz nedaudz sajust šo sajūtu. Tā ir laimīga sajūta – iekšējas harmonijas sajūta.

Leave a Reply